У Києві планують реконструювати мікрорайони застарілого житлового фонду

У Києві планують реконструювати мікрорайони застарілого житлового фонду

Це зроблять з метою створення комфортних умов для проживання мешканців

У Києві планують реконструювати мікрорайони застарілого житлового фонду
Фото: Київська міська рада

Що сталося. У Києві планують почати реконструювати квартали (мікрорайони) застарілого житлового фонду.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба Київської міської ради.

Деталі. Відповідний проект рішення підтримали 6 липня на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин. За словами депутатки Київської міської ради Юлії Ярмоленко, необхідно комплексно розв’язати питання оновлення об’єктів застарілого житлового фонду задля розвитку інфраструктури.

«Необхідно розробити послідовну систему заходів щодо забезпечення проведення комплексної реконструкції цих об’єктів. З точки зору надійності та економії коштів набагато ефективніше буде провести комплексну реконструкцію об’єктів, ніж систематично виконувати точковий ремонт», – розповіла Ярмоленко.

Депутат Ярослав Федоренко зазначив, що ПП «Інститут Урбаністики» розробило Програму комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду у Києві.

Бекграунд. Нагадаємо, раніше Mind розбирався, чи може законопроєкт від української влади до «Закону про хрущовки» допомогти в розв’язанні проблем аварійних і зношених будівель і на що можуть розраховувати їхні жителі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло