На США чекає «гнів божий» за створення трибуналу з розслідування злочинів росії - Медведєв

На США чекає «гнів божий» за створення трибуналу з розслідування злочинів росії - Медведєв

Міні-путін знову погрожує світу ядерною війною

На США чекає «гнів божий» за створення трибуналу з розслідування злочинів росії - Медведєв
фото Reuters

Головний алкоголік Кремля Дмитро Медведєв в особливо войовничій заяві попередив США про “гнів божий”, якщо вони продовжать зусилля з розслідування можливих злочинів росії в Україні, пише Sky News.

Дмитро Медведєв, заступник секретаря Ради безпеки росії, звинуватив США у спробі «посіяти хаос і руйнування в усьому світі в ім'я “демократії».

Саму ідею створити суд чи трибунал Медведєв назвав «юридично нікчемною», а її ініціаторів – «поганими псами війни». Говорячи про США, він обурився тим, що ніхто не створив аналогічний трибунал за підсумками всіх конфліктів, у яких брали участь американські війська після Другої світової війни.

Раніше США підтримали заклики до створення міжнародного трибуналу для судового розслідування потенційних воєнних злочинів в Україні.

Відповідаючи на це, Медведєв сказав: «Уся історія США з часів підкорення корінного індіанського населення є низкою кровопролитних воєн. Хтось був притягнутий до відповідальності за ці злочини? Який суд засудив море крові, пролите там США?”

Колишній президент росії заявив, що трибунал був спробою США «судити інших, залишаючись при цьому непідсудними будь-якому суду».

І, посилаючись на апокаліпсис, він сказав: «США та їхні мізерні маріонетки повинні пам'ятати слова Біблії: не судіть, і не судимі будете... щоб великий день Його гніву не прийшов одного дня до них додому».

Росія вже не вперше погрожує Заходу за втручання у конфлікт в Україні. Медведєв погрожував США ядерною війною щонайменше тричі за останні два тижні.

«Ідея покарати країну, яка має найбільший ядерний потенціал, абсурдна сама по собі. І потенційно загрожує існуванню людства», – вважає Медведєв.

Нагадаємо, Подоляк відповів Медведєву на закиди, що України через 2 роки не буде, назвавши його “маленька людина з великими комплексами”.


Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло