Генштаб Білорусі розкрив плани вдарити по Польщі

Генштаб Білорусі розкрив плани вдарити по Польщі

Лукашенко закликав москву бути готовою відповісти «протягом доби» на агресію Заходу

Генштаб Білорусі розкрив плани вдарити по Польщі
фото DR

Територія Польщі з її військовою інфраструктурою стане першочерговим об'єктом удару білоруських військ у разі західних провокацій та подальшого конфлікту. Про це заявив заступник начальника Генштабу Збройних Сил країни Руслан Косигін, пише moscowtimes.eu з посиланням на БелТА.

«Ми готові до різних сценаріїв розвитку обстановки. Не хотілося б, щоб цей сценарій був військовим, але на Заході повинні чітко розуміти, що наша відповідь на будь-які озброєні провокації однозначно буде адекватною і жорсткою», – додав заступник начальника Генштабу.

У Польщі зараз завершується процес введення в експлуатацію бази протиракетної оборони, стверджує Косигін. 

Він вважає, що Вашингтон і Брюссель під приводом стримування загрози зі сходу відпрацьовує механізм створення угруповань військ у найкоротші терміни та відправлення у напрямку росії та Білорусі. 

«По суті, це є підготовкою до ведення воєнних дій на східному напрямку», – сказав він.

Олександр Лукашенко заявив, що наказав Збройним силам республіки взяти під приціл центри прийняття рішень у столицях країн Заходу, щоб миттєво відповісти у разі нападу на республіку.

«Відповідь буде миттєва, просто за одну секунду. Чим відповісти, ми маємо. Я давно готувався до цього. Пам'ятаєте, я говорив про ракетні виробництва, „Полонези“ – ви повністю перебуваєте під ударом цих ракет», – зазначив він. 

Лукашенко також закликав москву бути готовою відповісти «протягом доби» на агресію Заходу.

Нагадаємо, Польща відгородилася 5-метровим парканом від Білорусі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло