Ворог атакував Одещину сімома ракетами

Ворог атакував Одещину сімома ракетами

Постраждалих немає

This text is also available in English
Ворог атакував Одещину сімома ракетами
Фото: ОК "Південь" у Facebook

Що сталося. Окупанти нанесли удар сімома ракетами по території Одеської області. Постраждалих немає.

Джерело. Про це повідомляє Одеська міськрада.

Деталі. Удар наніс ворожий літак Су-30. Чотири ракети типу Х-31 випустили по прибережному селищу, внаслідок чого снаряд влучив у приватний одноповерховий будинок. Пожежі не виникло, рятувальники розбирають завали. Ударна хвиля також пошкодила прилеглі будинки, автівки та дерева.

Ще 3 ракети росіяни випустили по сільськогосподарських угіддях – є влучання в об’єкт портової інфраструктури, однак пожежі також не виникло.

Бекграунд. Нагадаємо: за ніч з 6 на 7 липня ворог двічі атакував Одеську область. Тоді удар прийшовся по двох сільськогосподарських ангарах, у яких зберігалося близько 35 тонн зерна.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло