Користувачі ProBit Global можуть купувати криптовалюту за допомогою кредитних карток зі знижкою 43% на комісію Simplex
Pekлama

Користувачі ProBit Global можуть купувати криптовалюту за допомогою кредитних карток зі знижкою 43% на комісію Simplex

Simplex пропонує широкий спектр методів оплати, таких як Visa, MasterCard, Apple Pay, SWIFT і SEPA, щоб купувати токени на вибір

Этот материал также доступен на русском языке This material is also available in English
Користувачі ProBit Global можуть купувати криптовалюту за допомогою кредитних карток зі знижкою 43% на комісію Simplex

З новими цифровими активами, що з’являються на біржі щодня, поки криптовалютний ринок оговтується після недавнього спаду, ProBit Global пропонує користувачам шалений розпродаж, для придбання криптовалюти за допомогою кредитних карток через сервіс Simplex зі знижкою 43% на плату за обслуговування.

Протягом 2-тижневого періоду спеціальна промо-акція від фінансової установи з ліцензією ЄС дозволить користувачам ProBit Global купувати BTC, ETH, USDC, USDT та інші активи, використовуючи понад 90 фіатних валют за 2% Simplex комісії замість звичайної 3,5%.

Ця пропозиція дозволяє користувачам купувати різноманітні наявні та нові цифрові токени, щоб перебудувати свій портфель, оскільки інсайдери галузі припускають, що найгірший крипто крах, ймовірно, вже позаду або знаходиться на пізній стадії та навряд чи триватиме довго.

Хоча дехто не очікує більшого значного падіння цін найближчим часом, а інші вважають, що найгірша криза ліквідності минула, загальна перспектива полягає в тому, що криптовалютний ринок продовжить зростати після нещодавнього падіння.

Приблизно 13 червня ціна Bitcoin зафіксувала один із найгірших тижнів, оскільки вся ринкова капіталізація опустилася нижче діапазону в 1 трлн доларів, який вона вперше перетнула в червні 2021 року. Дані CoinGecko показують, що станом на 9 липня 2022 року ринкова капіталізація відновила позначку в 1 трлн доларів.

Simplex пропонує широкий спектр методів оплати, таких як Visa, MasterCard, Apple Pay, SWIFT і SEPA, щоб купувати токени на вибір. Фіатно-крипто інфраструктура, яку сервіс пропонує в усьому світі, дає можливість різним варіантам фінансування, які змінять статус-кво на поточних крипто ринках. Його шлюзи криптовалюти спрощують конвертацію місцевих валют у цифрові активи.

ПРО PROBIT GLOBAL
ProBit Global входить до топ-20 криптовалютних бірж по всьому світу, що обслуговують крипто ентузіастів з необмеженим доступом до торгівлі та купівлі Bitcoin, Ethereum та 800+ альткоїнів на більш ніж 1000 ринках.

БРЕНД PROBIT GLOBAL, ЯКОМУ ДОВІРЯЮТЬ МІЛЬЙОНИ КОРИСТУВАЧІВ
100,000+ учасників спільноти
800,000+ активних користувачів на місяць
3,000,000 відвідувачів на місяць
50,000,000 користувачів партнерських агрегаторів та гаманців, таких як CoinMarketCap
Інтерфейс багатомовного вебсайту, що підтримує 46 мов
Маркетингова та громадська підтримка 11 основними мовами

Приєднуйтесь до наших активних програм та отримайте величезні переваги!
1. Знижка на торгівлю: Купуйте PROB, сплачуйте комісію за торгівлю за допомогою PROB та ваша комісія становитиме 0.03%
2. Реферальна програма: Отримуйте 10-30% від комісій за торгівлю, запрошуючи друзів на ProBit Global
3. ProBit Exclusive: Підпишіться на 50% знижку на 200 найкращих токенів
4. Авто Холд Кампанії: Утримуйте токени та отримуйте 6% річних

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло