Facebook дозволить мати до п'яти профілів, привязаних до одного облікового запису

Facebook дозволить мати до п'яти профілів, привязаних до одного облікового запису

Компанія шукає способи утримати користувачів на тлі високої конкуренції

Facebook дозволить мати до п'яти профілів, привязаних до одного облікового запису
Фото: shutterstock

Соцмережа Facebook повідомила про тестування нової опції, яка дозволить користувачам мати кілька профілів. На тлі посилення конкуренції серед соціальних медіа компанія Meta, яка володіє Facebook, шукає нові способи зацікавити аудиторію, щоб залишатися на платформі, передає The Verge.

Користувачі Facebook, що беруть участь у тестуванні, зможуть створювати до чотирьох додаткових профілів, прив'язаних до їх основного облікового запису. 

Передбачається, що додаткові профілі можна буде використовувати для різних груп, наприклад, один виключно для друзів, другий для спілкування з колегами, інші для взаємодії з групами за інтересами та впливовими блогерами. 

Користувач матиме можливість у разі потреби перемикатися між профілями за допомогою кількох кліків.

За словами прес-секретаря Facebook Леонарда Лама, на профілі поширюється політика Facebook, і порушення в одному профілі будуть охоплювати весь акаунт загалом.

Як стверджує Facebook, це допоможе запобігти зловживанням на платформі в кількох профілях. Якщо хтось неодноразово порушуватиме політику компанії, використовуючи один із своїх додаткових профілів, системи Facebook розпізнають, у якому профілі є порушення, і вживуть до порушника відповідних заходів, наприклад, видалять додатковий профіль або всі профілі, включаючи основний обліковий запис.

Користувачам, які створюють додаткові профілі, зовсім не обов'язково вказувати в них своє справжнє ім'я, зазначив Лам, якщо тільки обраний нікнейм не порушує політики платформи і не містить цифр або спеціальних символів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло