В росії хочуть відмовитися від SWIFT – ЗМІ

В росії хочуть відмовитися від SWIFT – ЗМІ

Партнери з Турції допоможуть із цим

В росії хочуть відмовитися від SWIFT – ЗМІ
Фото: pixabay.com

Стало відомо, що в росії планують відмовитися від міжнародної банківської системи SWIFT.

Джерело. Про це пише «Медуза».

Деталі. «Зі SWIFT дуже просто: ми зробимо так, що в ньому не буде необхідності. Це насправді найголовніша зараз задача... Ми концентруємося на тому, щоб зробити максимально комфортною зовнішню економічну діяльність», – заявив помічник путіна з економічних питань Максим Орєшкін.

За його словами, росія співпрацює з партнерами із Туреччини – наступного тижня вони мають зустрітися, щоб обговорити проблеми в налаштуванні платежів. Орєшкін додав, що вони також співпрацюють із Китаєм.

Бекграунд. Нагадаємо, Євросоюз відключив найбільший російський банк Сбєрбанк, а також Россельхозбанк та Московський кредитний банк від міжбанківської системи SWIFT у рамках шостого пакету санкцій проти росії через війну в Україні.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло