Медичну мережу «Добробут» очолив Вадим Шекман

Медичну мережу «Добробут» очолив Вадим Шекман

Співвласник мережі Олег Калашніков очолив новостворену наглядову раду компанії

Медичну мережу 	«Добробут» очолив Вадим Шекман
Новий генеральний директор Медичної мережі “Добробут” Вадим Шекман

Що сталося. На посаді генерального директора медичної мережі «Добробут» Олега Калашнікова змінив Вадим Шекман. Раніше він працював головним виконавчим директором компанії.

Джерело. Про це йдеться у пресрелізі мережі.

Деталі. Співвласник «Добробуту» Калашніков очолив новостворену наглядову раду компанії. Він зосередиться на розробці стратегічних рішень щодо подальшого розвитку «Добробуту».

Що це означає. Зазначається, що такі зміни зумовлені розвитком компанії: розгалуження та посилення системи корпоративного управління, перерозподіл функціонала серед топменеджерів є логічним продовженням цього розвитку.

Вадим Шекман – управлінець у сфері фармацевтики, медицини та інформаційних технологій, що 30 років жив та працював у США, де створив бізнес із надання медичних та реабілітаційних послуг LifeCare Home Health & In-Home Services; експерт у сфері оптимізації бізнес-процесів та інтеграції інформаційних технологій у виробничу діяльність. Шекман є співголовою Комітету постачальників медичних послуг Американської торговельної палати в Україні.

«Компанії, які не змінюються, не беруть до розрахунку динамічні зміни в країні та в світі, зазнають невдачі. Тож наш вибір – послідовний розвиток та зростання, а також адекватні та вчасні зміни задля підтримки високого рівня доступних медичних послуг в Україні» – зазначає новий генеральний директор «Добробуту».

«Добробут» – одна з найбільших в Україні приватних медичних мереж. У портфелі компанії 20 медичних центрів у Києві та Київській області, Львові, Івано-Франківську, служба невідкладної допомоги, стоматологія та аптеки. Медичні центри мережі надають послуги для дітей та дорослих за понад 75 медичними напрямками. Щороку фахівці «Добробуту» проводять понад 7000 операцій. У мережі працюють 2700 співробітників.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло