Уряд запровадив моніторинг безпеки об'єктів критичної інфраструктури

Уряд запровадив моніторинг безпеки об'єктів критичної інфраструктури

Мова про об'єкти оборони, енергозабезпечення, хімічної промисловості та інші

Уряд запровадив моніторинг безпеки об'єктів критичної інфраструктури
Фото: lexinform.com.ua

Стало відомо, що уряд запровадив порядок моніторингу рівня безпеки об'єктів критичної інфраструктури.

Джерело. Про це повідомляє Мінекономіки.

Деталі. Моніторинг стосується всіх об'єктів, порушення роботи яких загрожує національній безпеці. До таких належать об'єкти оборони, енергозабезпечення, водопостачання, медицини, транспорту, хімічної промисловості тощо.

Тепер раз на три роки секторальні та функціональні органи у сфері захисту критичної інфраструктури проводитимуть моніторинг цих об'єктів та оцінюватимуть рівень безпеки (враховуватиметься специфіка функціонування об’єкту).

За результатами моніторингу експерти можуть винести одну з трьох оцінок – «забезпечує», «обмежено забезпечує» або «не забезпечує». Зокрема органи зобов'язані надати рекомендації щодо вдосконалення системи захисту об’єкту. Управління об'єктом зі свого боку обов'язково має усунути виявлені недоліки та порушення.

Контроль за критичною інфраструктурою відбуватиметься під час війни та післявоєнної відбудови. У повідомленні зазначається, що моніторинг дозволить уникнути надзвичайних ситуацій.

Бекграунд. Нагадаємо, що план відновлення України складається з трьох етапів. Відбудова інфраструктури передбачена другою частиною плану.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло