Фонд гарантування виставив на продаж молочні заводи з активів Промінвестбанку

Фонд гарантування виставив на продаж молочні заводи з активів Промінвестбанку

Промінвестбанк – «дочка» російського ВЕБ.РФ

Фонд гарантування виставив на продаж молочні заводи з активів Промінвестбанку
Фото: Думська

Що сталося. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) виставив на продаж активи ПАТ «Промінвестбанк», у заставі якого молочні заводи в Київській, Полтавській, Вінницькій та Миколаївській областях. 

Джерело. Про це повідомляє пресслужба Фонду.

Деталі. Зазначимо, що Промінвестбанк – «дочка» російського ВЕБ.РФ.

10 серпня в системі «Prozorro.Продажі» відбудеться аукціон із продажу активів ПАТ «Промінвестбанк», що ліквідується.

У забезпеченні за договором – промислова нерухомість (майнові комплекси з переробки молока) загальною площею 52 200 кв. м із земельними ділянками загальною площею понад 9,5 га, обладнанням та автотранспортом у Київській, Полтавській, Вінницькій і Миколаївській областях.

Також житлова нерухомість із земельними ділянками загальною площею близько 1400 кв. м та 0,4 га у Васильківському районі Київської області. Крім того, у заставу оформлено товари в обороті та частки в статутному капіталі чотирьох товариств.

Початкова ціна лота відповідає загальній сумі заборгованості за договором – 329,3 млн грн. 

При цьому торги відбудуться за голландською моделлю аукціону, що передбачає поетапне зниження ціни. Після того як один із учасників зупинить зниження, учасники мають змогу запропонувати вищу ціну. Участь в аукціоні можуть узяти як юридичні, так і фізичні особи, окрім самих позичальників та поручителів за кредитами, а також осіб, пов'язаних із росією.

Бекграунд. Ще в травні Президент Володимир Зеленський затвердив указом рішення РНБО про примусове вилучення активів в Україні Сбєрбанку росії та ВЕБ.РФ. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло