Російські військові намагаються відновити аеродром у Мелітополі – розвідка
Однак для запуску функціонування злітної смуги необхідно принаймні 3–4 тижні, запевняють у ГУР

Стало відомо, що російські окупанти в Мелітополі намагаються відновити злітно-посадкову смугу аеродрому, для цього часткового відновили потужності заводу з виробництва бетону «Моноліт Плюс»
Джерело. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони (ГУР МО).
Деталі. «Втім, повноцінний ремонт та запуск функціонування злітної смуги найближчим часом малоймовірно. Адже технологічно на подібні роботи необхідно 21–28 днів, щоб бетон набрав необхідну міцність і був здатний витримувати навантаження літаків та іншої техніки без втрати властивостей», – переконані в розвідці.
Зазначається, що окупанти планують використання потужностей бетонного заводу для укріплення ліній оборони шляхом створення довготривалих вогневих точок на залізобетонній основі.
Також у тимчасово окупованому Мелітополі в районі елеватора встановлено перебування вантажного потягу противника. У його складі – вісім вантажних критих вагонів із надписом «агрофрегат». Вагони завантажуються зерновими культурами. У подальшому їх планують незаконно вивезти на територію рф.
«Будівля, де розміщувався структурний підрозділ Державної служби охорони в Мелітополі, використовується для утримання затриманих українських громадян. Є свідчення, що до затриманих застосовуються тортури», – додали в українській розвідці.
Бекграунд. Нагадаємо, що росія зміцнює свої оборонні позиції на окупованих територіях півдня України, враховуючи заяви президента Володимира Зеленського та тиск ЗСУ на російську лінію оборони. Зокрема, російські сили в Мелітополі також посилюють заходи безпеки.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].