«Наша собача справа». Команда NIX запустила подкаст про українських айтівців
Новини компаній

«Наша собача справа». Команда NIX запустила подкаст про українських айтівців

IT-фахівці говорять про волонтерство, розробки та кар'єру

«Наша собача справа». Команда NIX запустила подкаст про українських айтівців

«Наша собача справа» – це серія розмов про будні українських IT-фахівців. Гості подкасту розповідають про виклики, з якими стикаються під час війни, про волонтерство та нові розробки. А ще від них можна почути поради, як розвиватися в IT та не втрачати мотивації.

Чому така назва?

За словами авторів ідеї, назву проєкту вони обрали свідомо. Айтівці переконані: ті, в кого є наснага і вдосталь аргументів, мають сміливо викладати свої думки. У разі NIX ідеться майже про 30 років практичного досвіду в IT. Тому фахівцям певно є про що розповісти.

Денис Лико, PR Manager у NIX:
«Нині IT-спільнота активно підтримує нашу країну. Тому ми взяли на себе роль тих, хто підтримає самих айтівців – надасть їм корисний контент для роздумів та навчання. Ми хотіли створити такий проєкт, завдяки якому люди зможуть вільно спілкуватися, здобувати знання, дискутувати, сперечатися. Хоча географічно ми розділені, ніхто не завадить нам обговорювати те, що нас цікавить і надихає працювали далі. Нехай і в онлайні».

Про що говоритимуть айтівці?

Із початком повномасштабної війни виникає дедалі більше питань щодо роботи й навчання в IT, вітчизняних проєктів та перспектив IT-бізнесу в Україні, можливостей і особливостей галузі, справ, які так чи інак стосуються IT, але не завжди мають із нею прямий зв’язок. Усе це в бесідах обговорюють гості подкасту. А серед них, окрім експертів NIX, провідні українські розробники, підприємці та інші знавці IT. Теми випусків зацікавлять як новачків, так і досвідчених спеціалістів. Корисне для себе знайдуть і ті, хто знається на сучасних технологіях опосередковано.

Ведучим подкасту став Антон Шевчук, JavaScript Team Lead та Solutions Architect у NIX. За 20 років в IT він устиг написати підручник із jQuery для початківців і співзаснувати IT-конференцію NIX MultiConf. Зараз Антон допомагає професійно розвиватися новому поколінню Ніксових програмістів і займається подкастом.

Антон Шевчук, ведучий:
«Спілкування з аудиторією мені подобалося завжди – ще від часів заснування нашої конференції NIX MultiConf. Тому, почувши пропозицію вести подкаст, я з радістю погодився. Перший випуск уже перевершив мої очікування. Нам із гостем важко було зупинитися – ми пробалакали дві години і при цьому не встигли обговорити все заплановане. Тож початок крутий. Далі буде ще цікавіше».

Гості подкасту вже розповіли про:

  • створення застосунку «Повітряна тривога»;
  • культуру IT-конференцій за часів війни;
  • роботу в IT та волонтерство;
  • кар'єрні перспективи для фахівців рівня Senior.

На думку Ніксів, усі ці історії – підтвердження того, що навіть воєнний стан не завадить нашій IT-індустрії стабільно зростати, а спеціалістам – успішно приймати нові челенджі.

Усі епізоди шукайте за цим посиланням.

Послухати подкаст «Наша собача справа» можна на Apple Podcasts, Google Podcasts та SoundCloud.

Довідка:

NIX – одна з найбільших в Україні IT-команд, яка налічує 4500 спеціалістів. Фахівці NIX розроблюють і втілюють комплексні IT-проєкти для компаній США, Європи та Південно-Східної Азії. З початком повномасштабної війни команда підтримує як своїх співробітників і їхніх рідних, так і всіх постраждалих від вторгнення рф. Нікси надають фінансову й матеріально-технічну допомогу волонтерам, ЗСУ та підрозділам тероборони. Щодо підтримки власних працівників – за кожним у NIX зберігаються місця в проєктах, усі спеціалісти своєчасно отримують дохід у повному обсязі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло