ВР виділила «Нафтогазу» 111 млрд грн з держбюджету для компенсації різниці тарифів

ВР виділила «Нафтогазу» 111 млрд грн з держбюджету для компенсації різниці тарифів

Відповідний законопроєкт також передбачає виділення Міненерго 201,1 млрд грн з держбюджету

ВР виділила 	«Нафтогазу» 111 млрд грн з держбюджету для компенсації різниці тарифів
Фото: pexels.com

Стало відомо, що Верховна Рада ухвалила законопроєкт №7429, який передбачає виділення НАК «Нафтогаз України» 111,1 млрд грн з держбюджету для компенсації витрат компанії, пов'язаних з виконанням нею спеціальних обов'язків (ПСО) на ринку газу.

Джерело. Про це повідомляють «Українські Новини».

Деталі. «За» проголосували 255 депутатів,

Згідно з повідомленням, проєкт закону передбачає виділення Міністерству енергетики 201,1 млрд грн з держбюджету бюджетних коштів. Зокрема, з них:

  • 111,1 млрд грн підуть на компенсацію економічно обґрунтованих витрат компанії «Нафтогазу», на який покладено спеціальні обов'язки для забезпечення суспільних інтересів у процесі функціонування ринку газу;
  • 76 млрд грн Рада виділила на програму з врегулювання заборгованості перед суб'єктами ринку природного газу, а саме газопостачальними та газорозподільними компаніями відповідно до раніше прийнятого спеціального закону. До цих підприємств також належать компанії групи «Нафтогаз».
  • 14 млрд грн ВР спрямувала Міністерству розвитку громад та територій для субвенцій місцевим бюджетам на відшкодування різниці в тарифах на тепло та послуги із постачання теплової енергії та гарячої води.

Бекграунд. Раніше уряд ухвалив рішення, згідно з яким ціна залишиться незмінною для всіх теплокомуненерго ‒ «Нафтогаз» продовжить постачати газ виробникам тепла по 7,40 грн за кубометр.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло