Литва надасть Україні ще десять бронетранспортерів М113, а також вибухівку і димові шашки

Литва надасть Україні ще десять бронетранспортерів М113, а також вибухівку і димові шашки

Литва також пропонує навчання для українських механіків і саперів

Литва надасть Україні ще десять бронетранспортерів М113, а також вибухівку і димові шашки
Фото: shutterstock

Литва надасть Україні ще десять бронетранспортерів М113, а також пакети вибухівки та димових шашок,  повідомляє Міноборони Литви, на яке посилається Польське радіо.

Про підтримку України йшлося на зустрічі у Вільнюсі міністрів оборони Литви та Угорщини Арвідаса Анушаускаса і Крістофа Шалай-Бобровницького у суботу, 30 липня.

«Додаткова литовська військова допомога незабаром прибуде в Україну», – заявив Анушаускас. Міноборони нагадує, що Литва вже надала десять бронетранспортерів M113, а її військова допомога Україні наразі склала 123 млн євро.

Литва також пропонує навчання для українських механіків і саперів. 

«Ми є гнучкими й готові допомогти будь-яким можливим способом, звичайно, залежно від потреб, про які повідомляє Україна», – підкреслив Анушаускас.

«Наш моральний обов’язок – підтримувати Україну військовою технікою і навчати українські війська. (...) Ми маємо чітко усвідомити, що якщо ми не зупинимо агресора в Україні, у нас буде війна у власних країнах», – заявив литовський міністр після зустрічі з угорським колегою.

«Ця війна може закінчитися прийнятно для всіх нас лише на умовах України», – наголосив він.

Нагадаємо, президент Литви Науседа, який побував у Києві 28 липня, зазначив, що Вільнюс буде прагнути до зменшення залежності всієї Європи від російських енергоресурсів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло