ОНОВЛЕНО: Наземний громадський транспорт у Києві зупинятиметься на час повітряної тривоги

ОНОВЛЕНО: Наземний громадський транспорт у Києві зупинятиметься на час повітряної тривоги

Усі пасажири повинні будуть пройти до найближчого укриття

This material is also available in English
ОНОВЛЕНО: Наземний громадський транспорт у Києві зупинятиметься на час повітряної тривоги
Фото: flickr.com

Що сталося. Наземний громадський транспорт у Києві під час оголошення в місті повітряної тривоги зупинятиме рух у безпечному місці відповідно до Правил дорожнього руху, а всі пасажири повинні будуть пройти до найближчого укриття.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба Київської міської військової адміністрації (КМВА).

Деталі. Відповідне рішення ухвалила Рада оборони міста Києва, воно набуває чинності від сьогодні.

«Наземний громадський транспорт, зокрема і приватні перевізники, під час повітряної тривоги зупинятиме рух у безпечному місці відповідно до Правил дорожнього руху. Пасажири мають залишити салон і пройти до найближчого укриття», – йдеться в повідомленні.

У ньому зазначається, що метрополітен, як і раніше, під час повітряної тривоги не здійснюватиме перевезення наземними ділянками й закриватиме роботу станцій відкритого типу.

«Міська влада закликає містян не нехтувати сигналами повітряної тривоги та дотримуватися комендантської години», – підсумували в КМВА.


ОНОВЛЕНО:

Київська міська держадміністрація (КМДА) пояснила, що пасажири комунального наземного транспорту не сплачуватимуть за проїзд повторно після відбою повітряної тривоги.

Після відбою тривоги водій чекатиме пасажирів на відповідній зупинці протягом 10 хвилин, однак якщо пасажири не встигнуть повернутися до транспорту за цей час, вони все одно зможуть безкоштовно скористатися наступним.

Бекграунд. У Києві з 16 травня знову треба платити за проїзд у громадському транспорті. Вартість поїздки в метро та наземному комунальному транспорті не змінилася і становить 8 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло