Піврічні прибутки ПУМБу скоротилися в 9 разів
Минулого року банк отримав на 1,7 млрд грн більше за цей же період

Стало відомо, що прибутки ПУМБу за першу половину 2022 року скоротилися в 9 разів, якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року. Вони становлять всього 218,6 млн грн, тоді як минулого року цей показник був на рівні 1,98 млрд грн.
Джерело. Про це повідомляє Finbalance.
Деталі. Також зазначається, що за І квартал цього року банк отримав 185,8 млн грн. Водночас збитки становили 756,1 млн грн.
Таким чином, прибуток за ІІ квартал складає 32,8 млн грн, а збитки зменшились до 5,35 млн грн.
Finbalance додає, що загальний прибуток фінустанови за 2021 рік становив 4,19 млрд грн, а за 2020 рік – 2,61 млрд грн.
Бекграунд. Нагадаємо, піврічні прибутки ПриватБанку зменшилися вдвічі порівняно з минулим роком.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].