G7 розглядає «блокування перевезення російської нафти»

G7 розглядає «блокування перевезення російської нафти»

Поставки можуть бути заблоковані, якщо буде перевищено ціновий поріг

G7 розглядає 	«блокування перевезення російської нафти»
Фото: Pixaby

G7 розглядає можливість блокування транспортування російської нафти, щоб позбавити Москву великих доходів на тлі її вторгнення в Україну – якщо вона не дотримуватиметься вимог щодо обмеження ціни, пише Sky News.

У своїй заяві міністри закордонних справ заявили, що розглядають «повну заборону всіх послуг, які дозволяють транспортувати морську сиру нафту та нафтопродукти з росії по всьому світу, якщо нафта не купується за ціною або нижче ціни, узгодженої з міжнародними партнерами».

«Розглядаючи цей та інші варіанти, ми також розглянемо механізми пом’якшення наслідків поряд з нашими обмежувальними заходами, щоб забезпечити найбільш вразливим і постраждалим країнам доступ до енергетичних ринків, у тому числі з росії», – йдеться в заяві.

G7 складається з Великої Британії, Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії та США.

Багато країн запровадили санкції проти росії після її вторгнення в Україну, але водночас Китай та Індія збільшили імпорт російських барелів за зниженими цінами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло