Перше судно з українським зерном прибуло до Туреччини – Зеленський

Перше судно з українським зерном прибуло до Туреччини – Зеленський

Експорт цього року потрібен, щоб в українських фермерів та агрокомпаній був достатній ресурс для посівної наступного року

Перше судно з українським зерном прибуло до Туреччини – Зеленський
Президент Володимир Зеленський
Фото: president.gov.ua

Стало відомо, що перше судно з українським зерном прибуло до Туреччини.

Джерело. Про це розповів президент Володимир Зеленський у новому зверненні.

Деталі. «Сьогодні до Босфору прийшло перше судно з українським зерном, здолавши шлях спеціальним коридором у Чорному морі, який був погоджений для розблокування наших портів.

Наша мета зараз – щоб була регулярність: щоб коли один корабель виходить з порту, мають бути вже й інші судна – і ті, що завантажуються, і ті, що на підході до порту. Безперервність і регулярність – це потрібний принцип. Потрібний усім споживачам нашої агропродукції», – заявив Зеленський.

За його словами, експорт цього року потрібен, щоб в українських фермерів та агрокомпаній був достатній ресурс для посівної наступного року. Він наголосив, що це питання продовольчої безпеки і для України – зараз забезпечується наступний рік.

Бекграунд. Раніше повідомлялося, що перше судно із зерном, яке вийшло з українського порту з початку війни, сповільнило свій рух через погану погоду в Чорному морі, тому має прибути до Стамбула пізніше, ніж планувалося.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло