Мінрегіон планує розмістити на Чернігівщині 16 модульних містечок і ще декілька — на Київщині

Мінрегіон планує розмістити на Чернігівщині 16 модульних містечок і ще декілька — на Київщині

Наразі в Україні облаштували і заселили сім модульних містечок

Мінрегіон планує розмістити на Чернігівщині 16 модульних містечок і ще декілька  — на Київщині
Фото: Міністерство розвитку громад і територій України

Що сталося. Міністерство розвитку громад і територій України планує розмістити 16 модульних містечок, по 40 контейнерів кожен, у Чернігівській області, а також декілька модулів  – на Київщині.

Джерело. Про це повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад і територій України у відповідь на запит Mind.

Деталі. У Чернігівській області планують розмістити 16 модулів на території Киселівської,  Новобілоуської, Новобасанської громад. Кожен модуль  розрахований на проживання 88 людей.

Також протягом серпня заплановано облаштування модульних містечок у  Київській області: Ірпені, Гостомелі, Жеревпіллі, Кухарях. У Мінрегіоні зазначають, що за попередніми домовленостями модульні містечка надає Урядове агентство  стратегічних резервів Польщі на безоплатній основі та передає безпосередньо у власність територіальних громад, на території яких вони розташовуватимуться. 

Станом на початок серпня 2022 року три модульних містечка облаштували у Львові та чотири – у Київській області: у Бородянці, Бучі (дві локації) і Макарові. 

Інфраструктура одного містечка розрахована на розміщення 350 людей та містить  як житлові модулі, так і санітарні (туалет/душ), приміщення для приймання їжі та  адміністративні модулі. Містечко забезпечено освітленням, опаленням та необхідними меблями і обладнанням.

Бекграунд. Нагадаємо, наприкінці березня 2022 року стало відомо, що український уряд почав реалізацію програми з підготовлення житла для біженців.

Тоді військові адміністрації виділили десять земельних ділянок для будівництва тимчасового житла (модульного типу). Зазначалося, що у них можна буде жити рік-два, під час воєнних дій та під час відновлення втраченого житла.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло