Росіяни здійснюють примусову паспортизацію на окупованих територіях – розвідка

Росіяни здійснюють примусову паспортизацію на окупованих територіях – розвідка

Окупанти маніпулюють вимогами щодо земельних договорів та діяльності бізнесу

Росіяни здійснюють примусову паспортизацію на окупованих територіях – розвідка
Фото: depositphotos.com

Що сталося. Російські окупанти продовжують примусову паспортизацію та паспортизацію українців на тимчасово окупованих територіях України.

Джерело. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони (ГУР МО).

Деталі. «Так, для мешканців міста Мелітополь і його околиць окупанти оприлюднили вимоги щодо «земельних паїв». При цьому особи, у яких досі діють договори оренди на земельні паї, повинні переукладати їх на нові.

Особи, у яких термін договору закінчився, повинні на підставі отриманого російського паспорта та відповідно до російського законодавства укласти новий договір. У разі якщо термін договору закінчився і власник не з’явися, особа буде позбавлена права власності на володіння земельними паями», – йдеться в повідомленні.

Також на окупованій території Херсонщини самопроголошений «міністр аграрної політики Херсонської області» закликає сільгоспвиробників реєструвати діяльність і сплачувати «податки» за законодавством рф. Тих, хто відмовиться, позбавлятимуть права власності на земельні ділянки, а власників агробізнесу висилатимуть за межі регіону.

Крім того, у місті Кам’янське окупаційна адміністрація проводить заходи щодо переведення діяльності місцевого бізнесу на податкові стандарти згідно із законодавством рф. Представникам бізнесу й самозайнятому населенню були вручені відповідні листи. Основною вимогою діяльності бізнесу є наявність громадянства рф.

Бекграунд. Раніше рф активізувала ввезення сімей військовослужбовців російських окупаційних військ до Херсона, вони самовільно заселяються в залишені будинки та квартири українських громадян.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло