Німеччина вперше купила сірчисту нафту в США – Reuters

Німеччина вперше купила сірчисту нафту в США – Reuters

Судно могло перевозити близько 570 000 барелів нафти

Німеччина вперше купила сірчисту нафту в США – Reuters
Фото: REUTERS

Що сталося. Танкер США з сірчистою нафтою вперше прибув у німецький порт «Росток» минулого тижня на тлі пошуку альтернативи російській Urals.

Джерело. Про це повідомляє Reuters.

Деталі. Американський танкер Capricorn Sun був зафрахтований британським концерном Shell і завантажив нафту біля узбережжя Луїзіани.

За оцінкою аналітиків, судно могло перевозити близько 570 000 барелів нафти.

Нафтовий термінал у «Ростоку», куди прибув танкер, з'єднаний трубопроводом з двома нафтопереробними заводами у містах Шведт і Лойна з потужністю 233 000 і 240 000 барелів на добу відповідно.Варто зауважити, що нафтопереробний завод Schwedt належить російській державній нафтовій компанії «роснефть».

До цього і Schwedt, і Leuna продовжували отримувати основний сорт російської сирої нафти Urals через трубопровід «Дружба».

Бекграунд. Нагадаємо: наприкінці грудня Німеччина, як і більшість країн ЄС, має відмовитися від російської нафти. Європейські нафтопереробні заводи планують замінити її сировиною з Норвегії, Саудівської Аравії, Великої Британії та США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло