Байрактар хоче виробляти на заводі в Україні безпілотники нового типу
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Байрактар хоче виробляти на заводі в Україні безпілотники нового типу

Вже розпочалося будівництво української фабрики, дослідницького центру та центру передового виробництва

Байрактар хоче виробляти на заводі в Україні безпілотники нового типу
Безпілотний винищувач Bayraktar Kizilelma виробництва компанії Baykar
Фото: Baykar

Що сталося. Турецька військова компанія Baykar планує створювати в Україні Bayraktar Akıncı й Bayraktar Kizilelma – новий безпілотний винищувач. Для цього на території України вже розпочалося будівництво фабрики, дослідницького центру та центру передового виробництва.

Джерело. Про це розказав гендиректор Baykar Халук Байрактар в інтерв’ю фонду «Повернись живим».

Коментар. «Ми перебуваємо на етапі планування проєкту. Незабаром ми також хочемо розпочати реальні інвестиції. У нас уже є структура – ​​компанія в Україні. У нас уже є технічна інженерна команда, яка працює на підтримку України. Але зараз ми хочемо зробити Україну виробничою базою. Це один із наших ідеалів», – зазначив Байрактар.

Він зауважив, що Україна є однією з небагатьох країн, які мають технології для двигунів, тому українські мотори дуже хороші та ефективні. Співпраця з Baykar допомагає їм посісти своє місце на ринку БПЛА.

«Україна стане місцем, де ви робите двигуни, платформи та інші підсистеми в одній країні. Ми вважаємо, що це буде дуже стратегічне досягнення, яке принесе користь не лише Україні, а й Туреччині. Це також виведе наші відносини на набагато вищий рівень», – підсумував гендиректор Baykar.

Бекграунд. Раніше Baykar зареєструвався в Україні та придбав ділянку для будівництва заводу. Проєкт заводу вже розробили й збираються «реалізувати його до кінця».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло