Перше судно ООН із зерном готове вирушити з Одеси до Ефіопії

Перше судно ООН із зерном готове вирушити з Одеси до Ефіопії

Корабель стане першим зафрахтованим ООН судном, яке відправиться в африканську країну

Перше судно ООН із зерном готове вирушити з Одеси до Ефіопії
Фото: DR

Вантажне судно з 23 000 тонн пшениці готове вирушити з українського порту Південний до Ефіопії, повідомив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Джерело. CNN

Вантажне судно Brave Commander під прапором Ліберії прибуло в п’ятницю в порт Південний, за словами Кубракова, і стане першим зафрахтованим судном ООН, яке відправиться в африканську країну. 

Наразі судно пришвартовано у порту Південний, повідомляє сайт відстеження суден Marine Traffic.

«Це постачання зерна, зокрема для Ефіопії, де ситуація з голодом особливо гостра», – заявив президент України Володимир Зеленський

“За менш ніж два тижні трьом нашим портам – Одеському, Чорноморському та Південному – вдалося експортувати такий обсяг, який дорівнює всьому експорту сільськогосподарської продукції автомобільним транспортом за липень і більше двох третин експорту залізничним транспортом за минулого місяця”, – наголосив він.

Більше про те, що вдалося вивезти з українських портів за ці два тижні – в матеріалі Mind “Зерновий коридор: перші підсумки”.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло