Росіяни дистанційно мінують райони Харківської області – Генштаб ЗСУ

Росіяни дистанційно мінують райони Харківської області – Генштаб ЗСУ

Тим часом українські захисники стримують наступ одразу на декількох напрямках

This text is also available in English
Росіяни дистанційно мінують райони Харківської області – Генштаб ЗСУ
Фото: Генштаб ЗСУ

Що сталося. Генеральний штаб Збройних Сил України попередив, що росіяни дистанційно мінують райони Харківської області. На цей раз це стосується околиць населеного пункту Леб'яже та Довгеньке.

Джерело. Про це йдеться у зведенні Генштабу.

Деталі. На Волинському та Подільському напрямку ситуація залишається без суттєвих змін. Ризик ракетних та авіаударів із території білорусі зберігається.

На Сіверському напрямку не вщухають артилерійські обстріли по прикордонних районах Чернігівської та Сумської областей.

На Харківському напрямку ворог активно веде повітряну розвідку за допомогою безпілотників – вивідують позиції оборонців і корегують свій вогонь. Паралельно обстрілюють військову та цивільну інфраструктуру в районах Харкова, Петрівки, Дементіївки й ще 18 населених пунктів. Околиці Старого Салтова та Мосьпанового зазнали авіаударів. Окупанти ведуть наступ неподалік Леб’яжого й Базаліївки, бої наразі тривають.

На Слов'янському напрямку з танків, реактивної та ствольної артилерії рашисти обстріляли пункти: Бражківка, Велика Комишуваха, Дібрівне, Вірнопілля та Мазанівка. У районі Богородичного безуспішно намагалися вести наступ, однак без успіху відійшли. Бої тривають поблизу Мазанівки та Новодмитрівки.

На Донецькому напрямку загарбники концентруються на Бахмутському й Новопавлівському напрямках. На Краматорському та Авдіївському напрямках намагаються поліпшити тактичне положення військ.

На Краматорському напрямку біля Миколаївки, Слов’янська, Краматорська, Спірного, Верхньокам’янського, Івано-Дарʼївки, Григорівки та Званівки відбувалися артилерійські обстріли. У районі Краматорська росіяни вели повітряну розвідку. Противник знову намагався наступати біля Спірного – знову з втратами відійшов.

На Бахмутському напрямку зафіксували обстріли районів Бахмута, Зайцевого, Білогорівки, Майорська та Соледара. Цивільна інфраструктура останнього міста зазнала авіаудару. Наступальні та штурмові дії неподалік Залізного, Шумів і Зайцевого завершилися без успіху для ворога. Бої тривають у районі Соледара та Бахмутського.

На Авдіївському напрямку з танків та артилерії окупанти обстріляли території Авдіївки, Мар’їнки, Нью-Йорка, Олександрополя, Пісків, Водяного, Опитного та Невельського. Околиці Красногорівки, Ясинуватої і Мар’їнки зазнали авіаудару. Бої тривають неподалік Опитного – там рашисти намагаються вести штурмові дії.

На Новопавлівському та Запорізькому напрямках зафіксували обстріли районів пунктів Велика Новосілка, Новосілка, Новомихайлівка, Павлівка, Богоявленка, Сонцівка, Степногірськ, Шевченко, Вугледар, Бурлацьке, Чарівне, Залізничне, Гуляйполе, Гуляйпільське, Новоданилівка, Лукʼянівське, Оріхів, Времівка, Полтавка, Новопіль і Новоандріївка.

Околиці Володимирівки, Новосілки та Щербаків зазнали авіаударів. Наступальні дії в районі Шевченкового провалилися – росіяни відійшли. Наразі тривають бої біля Новомихайлівки. Райони Інженерного та Українського рашисти замінували.

На Південнобузькому напрямку ворог обстрілював райони Миколаєва, Степової Долини та ще 27 населених пунктів. Неподалік Білогірки окупанти завдали авіаційних ударів і вели наступальні бої. Захисники України змусили противника тікати. Натомість росіяни продовжують повітряну розвідку.

Бекграунд. Раніше окупанти з авіації вдарили по аеродрому на Житомирщині. Втрат серед захисників України немає.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло