Окупанти викрадають чеченців для війни проти України – розвідка

Окупанти викрадають чеченців для війни проти України – розвідка

Молодиків змушують підписувати контракти, інакше їх чекають переслідування та тортури

Окупанти викрадають чеченців для війни проти України – розвідка
Фото: Reuters

Що сталося. Розвідка встановила, що окупанти викрадають чеченців для війни проти України.

Джерело. Про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони.

Деталі. Викрадення людей проводять з огляду на брак охочих російських громадян. Чеченцям погрожують кримінальним переслідуванням за сфабрикованими звинуваченнями в разі відмови підписати контракт з армією рф.

«Громадяни республіки виказують обурення тим, що кадиров посилає мусульман брати участь і гинути на «чужій» війні двох християнських народів – росіян й українців. Така політика кадирова сприймається, як зрада мусульман», – зазначає ГУР.

Паралельно з цим окупанти «проводять агітаційні заходи» в Узбекистані, Туркменістані та Киргизстані. На відміну від чеченців громадян цих країн стимулюють до співпраці фінансовою складовою та отриманням російського громадянства.

Найбільша нестача солдатів у підрозділах спостерігається в московському регіоні – кількість охочих відправитися на війну в Україні дедалі меншає.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що в Чечні чоловіків примусово відправляють воювати в Україну. Незгодні проходять через приниження й тортури, а членів їхніх родин викрадають.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло