В Україні створюють сучасний центр протезування та лікування посттравматичного стресу для постраждалих від війни

В Україні створюють сучасний центр протезування та лікування посттравматичного стресу для постраждалих від війни

Робота клініки фінансуватиметься донорами, які долучаться до фандрейзингової кампанії

В Україні створюють сучасний центр протезування та лікування посттравматичного стресу для постраждалих від війни

Що сталося. На базі лікарні на Львівщині створюють клініку Superhumans із протезування, реконструкції та лікування посттравматичного стресового розладу. Автори ініціативи планують, що медцентр почне приймати пацієнтів вже у січні–лютому 2023 року.

Джерело. Про це йдеться у пресрелізі.

Деталі. До центру Superhumans залучать найкращих медичних спеціалістів із США та ЄС – загалом тут працюватиме понад 100 лікарів. Команду сформують зі спеціалістів з усього світу.

Згодом, на базі Superhumans планують створити також освітній тренінговий центр для медиків з України й світу – адже зараз українські спеціалісти накопичують величезний досвід лікування військових травм, та зможуть ділитися ним із колегами з усього світу.

Superhumans вмістить 100 ліжок, дві операційні, лабораторію з виготовлення протезів та велике фізіотерапевтичне відділення. Клініка фокусуватиметься на протезуванні для дорослих і дітей, хірургічних операціях із реконструкції та відновлення понівечених частин тіла або обличчя, і лікуванні посттравматичного синдрому.

Проєкт Superhumans створюється за ініціативи українського бізнесмена Андрія Ставніцера та члена Наглядової ради TIS Філіппа Грушка. СЕО Superhumans стане керівник Благодійного фонду АнтиСнід в Україні Ольга Руднєва.

Наразі Superhumans розпочинає підготовку до реконструкції та провадить фандрейзингову кампанію. Клініка є неприбутковою організацією, яка за договором лізингу проведе модернізацію й устаткування вже функціональної державної лікарні у Львівській області. Згодом можливе масштабування Superhumans в інші регіони України.

Бюджетне фінансування клініки на етапі реконструкції не передбачене.

Superhumans керуватиметься незалежною Радою директорів та медичною радою. Робота клініки фінансуватиметься донорами, які долучаться до фандрейзингової кампанії. Діяльність Superhumans аудитуватиме одна із компаній «Великої четвірки».

Фандрейзингова кампанія для підтримки Superhumans розпочнеться у вересні у США. Засновники мають намір також презентувати проєкт у Великобританії, та згодом – у країнах ЄС.

Ініціативу Superhumans підтримує перша леді України Олена Зеленська: «Боротимемося за кожну людину й за те, щоб вона відновилася після будь-якої травми, щоб мала всі можливості для повноцінного та щасливого життя».

Бекграунд. Раніше Mind розповідав, як українська медицина працює за воєнних реалій, чи вдається вітчизняній системі охорони здоров’я надавати громадянам медичні послуги в повному обсязі, чи вистачає лікарів, де обслуговують переселенців та поранених і як це фінансується.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло