Через систему «Прозорро.Продажі» з початку війни продали земельних ділянок на 192 млн грн

Через систему «Прозорро.Продажі» з початку війни продали земельних ділянок на 192 млн грн

Оголосили 413 нових земельних аукціонів із загальною стартовою ціною понад 400 млн грн за час війни

Через систему 	«Прозорро.Продажі» з початку війни продали земельних ділянок на 192 млн грн
Фото: pexels.com

Що сталося. В Україні з початку повномасштабного російського вторгнення на земельних аукціонах у державній системі «Прозорро.Продажі» уклали 809 угод із продажу та оренди земельних ділянок. Загальний дохід організаторів торгів становив 192 млн грн.

Джерело. Про це йдеться на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Деталі. Зазначається, що за час війни оголошені 413 нових земельних аукціонів із загальною стартовою ціною понад 400 млн грн.

Загалом у торговельній системі активні 5 980 земельних аукціонів, з яких 3 550 з оренди земельних ділянок загальною площею 25 000 га та 2 430 – із продажу угідь загальною площею 3 800. га. При цьому сумарна стартова ціна всіх лотів з оренди землі становить 148 млн грн, а лотів для продажу – 2,18 млрд грн.

В міністерстві додали, що вартість земельних ділянок під час торгів зростає в середньому вдвічі.

Найбільше аукціонів із продажу та оренди земель з початку війни оголосили у Львівській, Одеській, Київській, Закарпатській та Черкаській областях.

Бекграунд. Нагадаємо, що Кабінет Міністрів повернув обов’язкове проведення державних закупівель через електронну систему Prozorro.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло