Навчання в школах відбуватиметься за змішаними схемами – КМДА

Навчання в школах відбуватиметься за змішаними схемами – КМДА

Точні науки викладатимуть очно, також у пріоритеті очного навчання – першокласники та п’ятикласники

Навчання в школах відбуватиметься за змішаними схемами – КМДА
Фото: УНІАН

Що сталося. Навчання в школах відбуватиметься за змішаними схемами – діти вчитимуться у дві-три зміни, або тиждень через тиждень, або місяць через місяць. Це пов’язано з кількістю місць у бомбосховищах.

Джерело. Про це розповіли заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Валентин Мондриївський і директорка Департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян, передає Центр стратегічних комунікацій.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

Деталі. Водночас не виключають імовірність проведення певною кількістю шкіл навчання лише онлайн.

Зазначається, що йдеться про навчання в школах і дитсадках Києва, однак зі схожими проблемами зіткнуться діти та батьки в багатьох регіонах України.

«Точні науки викладатимуть очно, бо з ними впоратися школярам дистанційно набагато важче. Також у пріоритеті очного навчання – першокласники та п’ятикласники, яким необхідно познайомитися з вчителем і перейти на програму Нової української школи», – повідомили в КМДА.

Крім того, перших дзвоників у звичайному форматі цього року не буде. А садочки зможуть відвідувати лише ті діти, чиї батьки можуть підтвердити своє працевлаштування (навіть якщо працюють онлайн або є ФОПами) або службу у ЗСУ.

Бекграунд. Раніше Mind писав, як батькам налаштувати дітей та налаштуватися самим, і як допомогти дітям повернутися до навчання.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло