Компанії племінниці путіна, яка торгує вугіллям, довелося переїхати із Швейцарії в ОАЕ

Компанії племінниці путіна, яка торгує вугіллям, довелося переїхати із Швейцарії в ОАЕ

Ще 12 компаній, які продавали російське вугілля, покинули країну

Компанії племінниці путіна, яка торгує вугіллям, довелося переїхати із Швейцарії в ОАЕ
фото DR

Трейдингова компанія KSL, зареєстрована у швейцарському Цузі, переїжджає в Дубай. Структура входить до вуглевидобувної групи «Колмар» Анни Цивілєвої, племінниці владіміра путіна та дружини голови Кузбасу Сергія Цивілєва.

Джерело. Agentstvonews з посиланням на швейцарське видання Le Temps.

Деталі. Журналісти газети виявили, що останніми тижнями сайт KSL перестав відкриватися, також у компанії не відповідали на дзвінки. Прийшовши до офісу компанії, кореспонденти виявили, що він продовжує працювати, хоч робота в ньому виглядає «не дуже активно».

У самому офісі двері журналістам відчинила російськомовна жінка, вона направила їх до свого колеги, який розмовляв німецькою, але не зміг відповісти на запитання, пояснивши це «першим днем» на роботі. Також він не надав пошту або телефон, щоб зв'язатися з будь-ким із компанії.

У Дубаї наприкінці травня було зареєстровано компанію KSL Middle East. Le Temps із посиланням на джерела пише, що компанія вже розпочала роботу.

Раніше, як пише Le Temps, у Цузі було зареєстровано 12 компаній, які займаються продажем російського вугілля. Оскільки Швейцарія вирішила приєднатися до європейського ембарго на вугілля із росії, з кінця серпня російські компанії більше не мають права продавати паливо у країні.

У Дубай окрім KSL переїхали представництва вугільної компанії СУЕК, яка пов'язана з мільярдером Андрієм Мельниченком, та компанії «Эльгауголь».

Анна Цивілєва, племінниця російського президента, у 2018 році отримала від чоловіка, який став головою Кузбасу, 70% компанії «Колмар», одного з найбільших російських вугледобувних підприємств.

З 2016 року Цивілєва очолювала KSL, проте після перемоги її чоловіка на виборах згадка про неї пропала зі списку керівників компанії, зазначає Le Temps.

Проти Цивілєвої ввела санкції Велика Британія, під європейські та швейцарські обмеження вона не потрапила.

Бекграунд. Нагадаємо, Bloomberg повідомляв, що через санкції вугільній промисловості росії загрожує банкрутство.

Також стало відомо, що у найбільшому вугільному басейні росії через санкції зупиняють видобуток.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло