У найбільшому вугільному басейні росії через санкції зупиняють видобуток

У найбільшому вугільному басейні росії через санкції зупиняють видобуток

росія постачала до Євросоюзу 50 млн тонн вугілля щороку, і тепер немає можливості весь цей обсяг кудись перенаправити

У найбільшому вугільному басейні росії через санкції зупиняють видобуток
Фото: DR

Санкції Євросоюзу, які набули чинності на початку серпня, поставили на межу колапсу економіку Кемеровської області – головного у росії центру видобутку вугілля.

Через ембарго ЄС, що закрив для російських вугільників ключовий ринок збуту, компанії змушені згортати видобуток у Кузнецькому вугільному басейні – одному з найбільших родовищ світу із сумарними запасами майже 90 млрд тонн.

Джерелоmoscowtimes.eu

Деталі. Декілька вугільних розрізів, де вугілля видобувається відкритим способом, тимчасово призупинили його вилучення, повідомили ТАСС в уряді Кемеровської області.

Компанії знижують плани видобування, оскільки переорієнтувати потоки в Азію виявилося складно. Пропускна спроможність залізниці «істотно обмежена», повідомив представник обласного уряду.

Загалом на вугільних підприємствах Кузбасу працює 91 000 осіб.

росія постачала до Євросоюзу 50 млн тонн вугілля щороку. Частину цих обсягів вугільники перенаправляють до Китаю зі знижкою 45-50%, але все вугілля вивезти в Азію неможливо.

Бекграунд. Нагадаємо, росія продає вугілля в Китай за півціни, тому що в Європі його більше не хочуть.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло