ProBit Global дає ще один шанс придбати ETH зі знижкою 50% перед Злиттям
Новини компаній

ProBit Global дає ще один шанс придбати ETH зі знижкою 50% перед Злиттям

На початку наступного місяця теперішню основну мережу Ethereum, засновану на механізмі підтвердження роботи (PoW), буде об’єднано з новим консенсусним рівнем підтвердження частки (PoS), Beacon Chain

Этот материал также доступен на русском языке This material is also available in English
ProBit Global дає ще один шанс придбати ETH зі знижкою 50% перед Злиттям

Злиття Ethereum близько, і Exclusive від ProBit Global пропонує трейдерам ще одну можливість придбати частину рідного активу мережі, Ether (ETH), за половину ціни. Розпродаж, який слідує за травневою Ексклюзивною версією ETH, має надати користувачам більше можливостей володіти та холдити частину поточної другої за величиною криптовалюти за ринковою капіталізацією, поки вона досягає історичної віхи. На початку наступного місяця теперішню основну мережу Ethereum, засновану на механізмі підтвердження роботи (PoW), буде об’єднано з новим консенсусним рівнем підтвердження частки (PoS), Beacon Chain. Описане як найскладніше оновлення Ethereum на сьогодні, поширена думка полягає в тому, що мережа зазнає деяких змін після Злиття. Очікується, що зміни матимуть кардинальний вплив на екосистему Ethereum, у тому числі на вартість ETH.

Перехід безпечний для довкілля

Оновлення матиме велике значення для екологічної програми Ethereum. Система PoS використовуватиме валідатори для захисту мережі Ethereum і перевірки транзакцій у блокчейні замість майнерів, як це відбувається з PoW. Це призведе до скорочення енергії, споживаної мережею, до <0,05% від її обсягу до Злиття або вона стане ~2000 разів енергоефективнішою. Враховуючи те, що дебати про внесок криптовалюти в екологічні проблеми були досить інтенсивними, перехід PoS був би перемогою для Ethereum з багатьох фронтів. Мережа буде відокремлена від інших проєктів, які використовують величезну кількість електроенергії та невідновлюваних джерел енергії, таких як вугілля, для живлення складних алгоритмів.

Ethereum був би кращим для корпоративного світу

Від Google до Amazon і BNP Paribas, Ethereum завжди був кращим вибором блокчейну для корпоративних сценаріїв використання. Вони використовують мережу для відстеження переміщення у ланцюжках постачання, споживчих товарів, банківських, фінансових послуг тощо. Злиття, яке дозволяє Ethereum уникнути того, щоб його вважали за енергомістку мережу, лише посилить інтерес корпорацій до його інфраструктури. Усунення енергетичного обмеження зміцнило б прихильність Ethereum корпоративного світу, оскільки мережа стає улюбленицею нових варіантів використання багатьох установ.

Ethereum, швидше за все, посилить своє домінування в DeFi, dApps

У той час як нові блокчейни набирають обертів, Ethereum залишається найбільшим загальнодоступним блокчейном з підтримкою смарт-контрактів для розробки DeFi, який, як відомо, підтримує більшість децентралізованих додатків (dApps). Більшість фінансових продуктів та послуг на основі блокчейну, запропонованих програмами DeFi, працюють на Ethereum і залежать від ETH як базова валюта мережі. Злиття налаштоване на те, щоб вплинути на використання криптовалюти для платежів, а використання ETH у просторі DeFi, загальна вартість якого наразі становить понад 62 мільярди доларів, заблокованих у цифрових активах, збільшуватиметься.

Всі ці та інші фактори роблять Ethereum більш перспективним з точки зору зростаючої екосистеми.

ПРО PROBIT GLOBAL

ProBit Global входить до топ-20 криптовалютних бірж по всьому світу, що обслуговують крипто ентузіастів з необмеженим доступом до торгівлі та купівлі Bitcoin, Ethereum та 800+ альткоїнів на більш ніж 1000 ринках.

БРЕНД PROBIT GLOBAL, ЯКОМУ ДОВІРЯЮТЬ МІЛЬЙОНИ КОРИСТУВАЧІВ

100,000+ учасників спільноти
800,000+ активних користувачів на місяць
3,000,000 відвідувачів на місяць
50,000,000 користувачів партнерських агрегаторів та гаманців, таких як CoinMarketCap
Інтерфейс багатомовного вебсайту, що підтримує 46 мов.
Маркетингова та громадська підтримка 11 основними мовами

Приєднуйтесь до наших активних програм та отримайте величезні переваги!

1. Знижка на торгівлю: Купуйте PROB, сплачуйте комісію за торгівлю за допомогою PROB та ваша комісія становитиме 0.03%
2. Реферальна програма: Отримуйте 10-30% від комісій за торгівлю, запрошуючи друзів на ProBit Global
3. ProBit Exclusive: Підпишіться на 50% знижку на 200 найкращих токенів
4. Авто Холд Кампанії: Утримуйте токени та отримуйте 6% річних

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло