lifecell переказав 40 млн грн на цифрову розбудову України

lifecell переказав 40 млн грн на цифрову розбудову України

Мінцифри та оператор підписали меморандум про співпрацю

lifecell переказав 40 млн грн на цифрову розбудову України
Фото: Мінцифра

Що сталося. Оператор мобільного зв'язку lifecell вніс 40 млн грн на розбудову цифрової держави через UNITED24.

Джерело. Про це повідомляє Мінцифра.

Деталі. Кошти збирають зокрема на відновлення України, а саме на відбудову та розвиток телеком-сфери. Крім того, міністерство разом з оператором підписали меморандум про співпрацю.

«Я дякую компанії lifecell, яка долучилася до благодійної допомоги. Завдяки їй відновлення та розвиток цифрової інфраструктури держави відбудуться в рази швидше. Разом із партнерами ми працюватимемо над протидією інформаційним загрозам, цифровою безпекою та кіберзахистом», – прокоментував очільник міністерства Михайло Федоров.

Головний виконавчий директор lifecell Ісмет Язиджи, зазначив, що компанія підтримує Україну від самого початку повномасштабного вторгнення та продовжить це робити, оскільки вірить у неї

«Понад 17 років ми інвестуємо у розвиток мобільної мережі в Україні. І не припиняємо це робити навіть під час війни, щоб люди могли залишатися на зв’язку зі своїми близькими. Ми підтримуємо військових, лікарів та працівників критичної інфраструктури й робимо все можливе для нашої спільної перемоги», – заявив Язиджи.

За оцінкою Світового банку економічні втрати телеком-ринку сягнули $100 млн через російську агресію. Водночас щоб відновити телеком-сферу до рівня довоєнного розвитку, необхідно майже $1,8 млрд. Через руйнування мереж прямі збитки компаній вже сягнули $700 млн.

Бекграунд. Раніше парламент спростив процес відновлення зв'язку на постраждалих територіях. Верховна Рада прийняла відповідний законопроєкт.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло