ОПЕК+ зменшує видобуток нафти, щоб зупинити падіння цін

ОПЕК+ зменшує видобуток нафти, щоб зупинити падіння цін

Щодня видобуватимуть на 100 000 барелів менше, що є 0,1% від світового попиту

ОПЕК+ зменшує видобуток нафти, щоб зупинити падіння цін
Фото: istockphoto.com

Що сталося. Члени Організації країн експортерів нафти (ОПЕК) разом із союзниками (ОПЕК+) домовилися незначно скоротити видобуток енергоресурсу, щоб зупинити падіння цін.

Джерело. Про це пише Reuters.

Деталі. Домовленості залишають за країнами право зібрати позапланову зустріч та скоригувати обсяги видобутку перед наступним плановим самітом. Агентство зазначає, що ОПЕК спостерігає за різкими коливаннями цін на нафту під впливом багатьох факторів в обох напрямках.

«ОПЕК+ побоюється тривалої волатильності цін, спричиненої слабкими макроекономічними настроями, низькою ліквідністю та поновленим блокуванням у Китаї, а також невизначеністю щодо потенційної угоди між США та Іраном і зусиллями встановити ліміт ціни на російську нафту», – пояснив аналітик Energy Aspects Метью Холланд.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що країни ОПЕК+ планують стабілізувати видобуток нафти на попередньому рівні. Таке рішення посприяє геополітичним інтересам росії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло