В Україні готують резервні шляхи електропостачання на випадок російських атак на енергоблоки

В Україні готують резервні шляхи електропостачання на випадок російських атак на енергоблоки

В України достатньо внутрішніх резервів генерації та палива, можемо розраховувати й на підтримку Європи

В Україні готують резервні шляхи електропостачання на випадок російських атак на енергоблоки
Фото: pixabay.com

Що сталося. НЕК «Укренерго» забезпечить українців електроенергією у випадку російських атак по блоках електростанцій. Компанія прорахувала всі сценарії, готує резервні шляхи живлення й аварійний запас.

Джерело. Про це заявив голова «Укренерго» Володимир Кудрицький на брифінгу.

Коментарі. «Це складне завдання, але досяжне», – сказав він.

«Уявіть, що було б, якби ми досі були з’єднані з енергомережею росії та Білорусі. Наскільки великий крок був зроблений Україною для того, щоб у складний час активного вторгнення посилити нашу енергетичну безпеку. Безумовно, цей фактор є одним із ключових, який визначає стійкість нашої енергосистеми», – зазначив Кудрицький.

Він додав, що «Укренерго» вже має досвід через пошкодження військами рф у березні ліній електропередач, які зв’язують Київський енерговузол з енергосистемою України.

«Наразі в України достатньо внутрішніх резервів генерації та палива для неї. А завдяки синхронізації із системою континентальної Європи Україна може звернутися за допомогою до європейських партнерів»,- запевнив Кудрицький.

Бекграунд. Нагадаємо: вдалий контрнаступ наших Сил оборони й деокупація населених пунктів позбавили окупантів можливості тероризувати населення на захоплених територіях, тому зараз вони вдаються до енергетичного шантажу з обстрілом електростанцій на звільнених територіях.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло