рф не визнає власні паспорти, видані на території «лднр» – ГУР

рф не визнає власні паспорти, видані на території «лднр» – ГУР

Настрої проросійськи налаштованих жителів ОРДЛО різко змінилися

рф не визнає власні паспорти, видані на території «лднр» – ГУР
Фото: ГУР МО

Що сталося. Після наступу українських Сил оборони настрої проросійськи налаштованих жителів ОРДЛО різко змінилися. Спостерігається невдоволення ходом проведення так званої «спеціальної операції» та діями російського уряду.

Джерело. Про це повідомляє Головне управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони.

Деталі. «Панує думка, що рф здає інтереси «республік». Ці настрої додатково посилилися після того, як з’ясувалося, що видані на території ОРДЛО російські паспорти не мають юридичної сили на території рф. Принаймні тим, хто намагався виїхати із «лднр» за таким паспортом, на російському кордоні пояснюють, що «ви ніхто і звати вас ніяк», – зазначають у розвідці.

Також серед особового складу 14 окремої бригади спеціального призначення (в/ч 74854) зс рф поширюється інформація, що до 1.12.2022 має завершитись один з етапів «сво».

За даними ГУР, після цього заплановане виведення з частини окупованих територій України регулярних підрозділів зс рф.

«Начебто, ці території буде передано під контроль так званим «добровольчим батальйонам». Ймовірно, на зразок 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) армійських корпусів», – додають розвідники.

Бекграунд. Нагадаємо, що загарбники використовують «загороджувальні загони», щоб зупинити дезертирів .

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло