Стан готовності до опалювального сезону вже понад 80% – Шмигаль

Стан готовності до опалювального сезону вже понад 80% – Шмигаль

Сформовано оперативний штаб, який швидко вирішуватиме будь-які кризові питання

Стан готовності до опалювального сезону вже понад 80% – Шмигаль
Фото: телеграм-канал Дениса Шмигаля

Що сталося. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявляє, що наразі стан готовності до опалювального сезону вже понад 80%.

Джерело. Про це прем'єр повідомив на засіданні уряду.

Деталі. «Уже незабаром в Україні розпочнеться опалювальний сезон. Найскладніший в історії. Підготовка до нього тривала влітку, триває і зараз. Стан готовності вже понад 80%. Накопичено значні ресурси вугілля, триває закачування газу до сховищ», – сказав Шмигаль.

За його словами, влада формує домовленості з партнерами про додаткові постачання газу, виділила 1,4 млрд грн на підготовку до екстрених ситуацій, закуплено майже 1,5 тис. мобільних генераторів, десятки резервних котлів.

«Сформовано оперативний штаб, який швидко вирішуватиме будь-які кризові питання. Насамперед питання ліквідації наслідків атак Росії на нашу критичну інфраструктуру. Ми готувалися і готуємося до всіх сценаріїв. І зробимо все можливе, щоб цієї зими українці були з теплом, світлом і водою», – підсумував Шмигаль.

Бекграунд. Крім того, Кабінет міністрів затвердив квоту на 2022-ий рік на експорт вугілля обсягом 100 тисяч тонн до Польщі. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло