Податковий борг українців зріс на 15% з 24 лютого – Опендатабот

Податковий борг українців зріс на 15% з 24 лютого – Опендатабот

Загальна сума збільшилася на 16,8 млрд грн і сягнула 124 млрд грн

Податковий борг українців зріс на 15% з 24 лютого – Опендатабот
Фото: istockphoto.com

Що сталося. Податковий борг українців збільшився на 15% із початку повномасштабного вторгнення. Він зріс на 16,8 млрд грн і досяг 124 млрд грн.

Джерело. Про це повідомляє «Опендатабот».

Деталі. Станом на лютий 2022 року, податковий борг громадян становив 105,7 млрд грн. Показник зростав до квітня включно, досяг 133,1 млрд грн та впав у травні до 126 млрд грн. Свого воєнного максимуму борг набув у липні – 137,8 млрд грн.

Податковий борг українців виріс на 15% з 24 лютого – Опендатабот

«Податкові борги не містять оборонної і стратегічно важливої інформації – тим більш, зважаючи на те, що загальну суму боргу продовжують публікувати. Натомість закриття даних Державною податковою службою не дає змоги свідомому бізнесу обирати контрагентів, які підтримують державу та сплачують податки», – пояснив керівник «Опендатабот» Олексій Іванкін.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що держбюджет у I півріччі недоотримав щонайменше 176 млрд грн доходів через війну рф. За цих обставин збільшився й податковий борг суб’єктів господарювання на 23 млрд грн, або 28%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло