Рада схвалила створення єдиної інформаційної системи шкідливих викидів

Рада схвалила створення єдиної інформаційної системи шкідливих викидів

Ще у 2016 році Україна зобов'язалася вести свою екологічну політику відкрито

Рада схвалила створення єдиної інформаційної системи шкідливих викидів
Фото: flickr.com

Що сталося. Верховна Рада прийняла законопроєкт № 6477  «Про Національний реєстр викидів та перенесення забруднювачів».

Джерело. Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

Що це означає. «Цей законопроєкт зараз особливо актуальний, тому що російська збройна агресія завдає нищівних збитків довкіллю. Обстріли хімічних підприємств, вигорілі вщент ліси – кількість екоцидів збільшується щодня. Ця інформація збиратиметься в одному центрі – Національному реєстрі. Він стане єдиною державною інформаційною системою даних про викиди та перенесення забруднюючих речовин, а громадськість отримає зручний доступ до екологічної інформації», – пояснила Шуляк.

Деталі. У Міндовкілля нагадали, що ще у 2016 році Україна ратифікувала Київський протокол Орхуської Конвенції, зобов’язавшись вести свою екологічну політику відкрито, взаємодіяти з громадянами та залучати їх до розв'язання екологічних питань.

Бекграунд. Раніше повідомлялося, що вторгнення росії в Україну може призвести до довгострокового зростання цін на зерно на 7% і розширення виробництва в інших місцях, що призведе до збільшення викидів парникових газів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло