Макрон: Заплановані в Україні референдуми – російська провокація

Макрон: Заплановані в Україні референдуми – російська провокація

Результати цих референдумів ніколи не будуть прийняті міжнародною спільнотою, наголосив він

Макрон: Заплановані в Україні референдуми – російська провокація
фото DR

Заплановані проросійською владою «референдуми» з анексії українських окупованих територій є «незаконними» і не будуть визнані міжнародною спільнотою, – заявив у вівторок президент Франції Еммануель Макрон. Він назвав «референдуми» «черговою провокацією» з боку росії.

Джерело: RFI

«Те, що ми спостерігаємо з 24 лютого, – це повернення до епохи імперіалізму та колоній. Франція відмовляється від цього і наполегливо добиватиметься світу», – заявив Еммануель Макрон, виступаючи перед Генеральною асамблеєю ООН, яка проходить в Нью-Йорку.

Він назвав проекти «референдумів» з анексії українських територій, оголошених проросійською окупаційною владою у вівторок «цинічними» і «пародією» та «імітацією демократичної форми чи демократичної легітимності».

«Якби це не було трагічно, ми могли б з цього посміятися», – заявив Макрон, додавши, що «результати» цих «референдумів» ніколи не будуть прийняті міжнародною спільнотою.

Еммануель Макрон вимагав, щоб росія залишила територію України та поважала її міжнародно визнані кордони. Також президент Франції оголосив про свою майбутню розмову з путіним, яка відбудеться «через кілька днів».

Повідомлялося, що сьогодні Єлисейський палац дав запит на термінову розмову Макрона з путіним, але кремль відмовився від розмови, перенісши її на інший день.

Нагадаємо, російські окупанти та призначені ними колаборанти оголосили про рішення провести на тимчасово окупованих територіях України псевдореферендуми 23-27 вересня про нібито приєднання до росії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло