Британська розвідка: росія забрала свої підводні човни з Криму

Британська розвідка: росія забрала свої підводні човни з Криму

Командування Чорноморського флоту вважає, що там їм загрожує небезпека

Британська розвідка: росія забрала свої підводні човни з Криму
фото Pixaby

За інформацією британської військової розвідки, командування Чорноморського флоту рф «майже напевно передислокувало підводні човни класу «Кіло» з порту приписки Севастополь у Криму в Новоросійськ у Краснодарському краї».

Йдеться про прийняте в НАТО збірне позначення російських підводних човнів «Палтус» та «Варшав'янка».

«Це є вкрай імовірним через нещодавню зміну рівня локальної загрози безпеці, яка сталася у зв'язку з посиленням можливостей України здійснювати удари великої дальності. За останні два місяці зазнали атак штаб флоту та основний аеродром морської авіації», – написало міністерство оборони Великої Британії у Twitter .

Як зазначається далі, гарантія базування російського Чорноморського флоту в Криму, «імовірно, була однією з причин, що спонукали президента рф путіна анексувати цей півострів у 2014 році», а зараз безпека його бази «безпосередньо підірвана агресією росії, що триває проти України».

Бекграунд. Нагадаємо, внаслідок вибухів на базі «Саки» в Криму 9 серпня було знищено «понад половину» авіації Чорноморського флоту росії, повідомив представник західної розвідки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло