Частину захисників «Азовсталі» звільнили з російського полону

Частину захисників «Азовсталі» звільнили з російського полону

Відомо про повернення «Пташки» та голови патрульної поліції Маріуполя Михайла Вершиніна

Частину захисників «Азовсталі» звільнили з російського полону
Повернення голови патрульної поліції Маріуполя Михайла Вершиніна

Що сталося. З російського полону визволили кількох захисників «Азовсталі». Відомо про звільнення парамедикині Катерини Поліщук з позивним «Пташка», старшого сержанта 36-ї бригади Михайла Діанова та голови патрульної поліції Маріуполя Михайла Вершиніна.

Джерело. Старший лейтенант Національної гвардії України Максим Жорін підтвердив інформацію, зазначивши, що частина азовців повернулася додому.

Деталі. «Нарешті ми змогли повернути ще частину захисників Маріуполя, в тому числі бійців полку АЗОВ. Сьогодні ввечері відбувся обмін, якого ми так довго чекали. Обійняти своїх друзів, побратимів, які нарешті повернулись – це найкращі емоції, що тільки можуть бути! Всі деталі будуть пізніше», – зазначив Жорін.

Обмін відбувся у Чернігівській області.

Михайло Вершинін потрапив в полон разом із захисниками Маріуполя, які були заблоковані на території МК «Азовсталь» у травні цього року.

Також відомо про звільнення з полону поліцейського з Маріуполя Святослава Єрмолова.

Святослав Єрмолов
«Пташка»
Старший сержант 36-ї бригади Михайло Діанов

Звільнили з полону також командира полку «Азов» Дениса Прокопенка, його заступника Святослава «Калину» Паламара, а також командира української 36-ої бригади морської піхоти Сергія Волину.

Бекграунд. Також сьогодні прем'єр-міністр Великої Британії Ліз Трасс привітала «довгоочікуване» оголошення про звільнення п'яти британців, яких утримували в російському полоні на території так званих «днр» і «лнр».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло