“Всі мужики повинні бути там”: мобілізація в росії має пройти в три хвилі

“Всі мужики повинні бути там”: мобілізація в росії має пройти в три хвилі

В російських військкоматах обіцяють, що “ніхто не сховається”

“Всі мужики повинні бути там”: мобілізація в росії має пройти в три хвилі
Біля військкомату в Забайкаллі
severreal.org

Оголошена російським президентом владіміром путіним мобілізація буде проводитись у три етапи.

Перша хвиля призову пройде з 26 вересня до 10 жовтня, друга – з 11 жовтня до 25 жовтня, третя – з 26 жовтня до 10 листопада.

Джерело. Про це повідомляє опозиційне видання «Дождь» із посиланням на своїх підписників.

Деталі. Одна з читачок надіслала виданню аудіозапис розмови, як стверджується, із співробітницею військкомату в Омську. На записі жінка, ім'я якої не називається, каже родичам призовників, що «в ці три хвилі мають усі мужики бути там».

На питання про те, як про отримання повістки повинні дізнатися люди, які з тих чи інших причин відсутні вдома і/або на роботі, співробітниця військкомату починає розповідати про кримінальну відповідальність для ухилістів.

«Якщо він полетів учора, а сьогодні на його ім'я з'явилася повістка, протягом трьох днів він має прилетіти, інакше кримінальна відповідальність 15 років позбавлення волі», – відповідає співробітниця військкомату.

«Ніхто не сховається, ніхто не втече, ні про кого не забудуть, знайдуть усіх», – заявляє вона.

Видання не змогло перевірити справжність цього аудіозапису. Проте інформацію про три хвилі призову «Дождю» також підтвердили читачі з Красноярського краю – їм у місцевому військкоматі сказали те саме.

Бекграунд. При цьому військові експерти зазначають, що мобілізація не дасть росії нічого, буде просто “більше трупів” і великі втрати в економіці.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло