Оператор ГТС України відновив подачу природного газу до Барвінкового на Харківщині

Оператор ГТС України відновив подачу природного газу до Барвінкового на Харківщині

Завдяки контрнаступу ЗСУ фахівці отримали доступ до пошкоджених ділянок ГТС і приступили до ремонтів

Оператор ГТС України відновив подачу природного газу до Барвінкового на Харківщині
Фото: ОГТСУ

Що сталося. Співробітники Краматорського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів (ЛВУМГ) запустили в роботу газорозподільну станцію, що живить природним газом місто Барвінкове на Харківщині.

Джерело. Про це йдеться на сайті Оператора ГТС України (ОГТСУ).

Деталі. Зазначається, що станція була зупинена у квітні 2022 року через суттєві пошкодження магістрального газопроводу внаслідок бойових дій.

«Завдяки контрнаступу ЗСУ та звільненню територій, фахівці ОГТСУ отримали доступ до пошкоджених ділянок газотранспортної системи та приступили до ремонтів. Для відновлення газопостачання Барвінкового довелось замінити частину газопроводу, а після цього виконати продувку та заповнення», – йдеться в повідомленні.

Роботи виконувались у координації з “Харківгазом”, який вже оголосив про готовність прийняти газ у свої розподільні мережі для потреб споживачів.

«Зважаючи на погодні умови та загальну військову ситуацію, співробітники Краматорського ЛВУМГ виконали роботи у дуже стислі терміни», – зауважили в ОГТСУ.

У компанії додали, що працівники Краматорського та Харківського ЛВУМГ просуваються на звільнених територіях слідом за військовими та саперами, щоб якнайшвидше відремонтувати пошкоджену інфраструктуру та забезпечити українським споживачам доступ до газу та тепла до початку опалювального сезону.

Бекграунд. Нагадаємо, що в нещодавно деокуповану Балаклію повернули постачання електроенергії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло