Сервіс психотерапії онлайн Meclee в Україні
Новини компаній

Сервіс психотерапії онлайн Meclee в Україні

Знайдіть психотерапевта online. Лише сертифіковані та професійні спеціалісти

Этот материал также доступен на русском языке This material is also available in English
Сервіс психотерапії онлайн Meclee в Україні

Ми всі живемо сьогодні у дуже непростий час. Здавалося б, події, які зараз торкнулися кожного в Україні, не мали статися ніколи. Впоратися з ними допоможе психолог онлайн Meclee. Враховуючи, що до зовнішніх дратівливих факторів завжди додаються особисті, допомога фахівця вчасно.

Чому краще звернутися до психолога

У звичайний час у кожного є моменти життя, які доставляють психологічний дискомфорт. І з ними, як правило, людина намагається впоратися сама, без сторонніх людей або за допомогою близьких друзів. Але таке спілкування не завжди правильне і результативне. Можна навіть отримати велику проблему в процесі роздумів, ніж до.

Подруги та друзі можуть зі свого боку дати пораду, але вона буде заснована на їхньому особистому досвіді та думці, а у вирішенні своєї проблеми потрібно все ж спиратися на свої думки та відчуття. Психотерапія онлайн має на увазі роботу зі своєю підсвідомістю. Психологи сервісу Meclee сприяють тому, щоб ви шукали відповіді в собі і не дають жодних суб'єктивних оцінок вашій ситуації. Їхнє завдання – на сеансі ставити правильні питання, дати виговоритися, навчити вас діставати зсередини і озвучувати справжні причини проблеми, що склалася. При постійній роботі з психологом ви з часом навчитеся спокійніше реагувати та справлятися зі своїм внутрішнім болем.

Як працює онлайн психотерапія на Meclee

Вибираючи спілкування з фахівцем онлайн, ви автоматично заощаджуєте на часі для пошуку хорошого психолога у своєму місті, а після і поїздки на сеанси.

Допомога на сервісі отримати дуже легко:

  • на сайті пройти короткий тест, щоб система видала список фахівців з досвідом вирішення ідентичних ваших проблем;
    також цей список прийде на вашу пошту, вказану під час реєстрації;
  • з переліку вибрати психолога, що сподобався, почитати його думки і подивитися в анкеті кожного терапевта відомості про відповідний досвід;
  • вибрати відповідний для вас день, час, і оплатити вартість сеансу. Якщо з якихось причин виникла потреба перенести на інший час або скасувати запис, то гроші повернуться на вашу картку.

Зручно, що й виходить самостійно вибрати когось одного з психологів, тобто послуга підбору психолога консультантом. Вам запропонують вибрати із двох-трьох фахівців, які максимально відповідають вашим вимогам. На ваш запит враховується навіть стать, вік і сімейний стан фахівця, тому консультація психотерапевта пройде для вас комфортно.

Подбайте про себе вже сьогодні, щоб сміливо дивитися у щасливе завтра.

Автор статті:  Анна Протасова

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло