Болгарія і Польща рекомендували своїм громадянам терміново покинути росію

Болгарія і Польща рекомендували своїм громадянам терміново покинути росію

Обстановку в рф вони вважають вкрай тривожною

Болгарія і Польща рекомендували своїм громадянам терміново покинути росію
фото Pixaby

Міністерство закордонних справ Болгарії попросило своїх громадян залишити росію. Їм рекомендували «розглянути можливість виїзду у найкоротший термін». Відомство пояснило це «обстановкою, що ускладнилася».

Джерело: The Moscow Times

Деталі. Тим, хто залишається, порадили «виявляти підвищену пильність, уникати місць масового скупчення людей та уважно відстежувати розвиток ситуації».

За потреби болгар просять зв'язатися з посольством у москві та генеральним консульством у Санкт-Петербурзі.

Також МЗС Болгарії закликало громадян утриматися від поїздок в росію.

Міністерство закордонних справ Польщі теж рекомендує своїм громадянам залишити територію росії.

21 вересня російський диктатор путін оголосив про «часткову мобілізацію». Після цього по всій країні стали відбуватися протести – мітингувальників розганяли з електрошокерами та палицями. 24 вересня на акціях у великих містах, включаючи Москву, Санкт-Петербург та Новосибірськ, затримали понад 800 осіб, а 22 вересня – понад 1300.

Невдоволення мобілізацією виражається і в масових підпалах призовних пунктів та адміністративних будівель, а також локальних інцидентах. Так, в Іркутській області розстріляли начальника військкомату, а в Рязані мобілізований влаштував самоспалення.

У той же час у росії триває масова втеча чоловіків призовного віку. Країну залишили вже понад 260 000 людей, повідомляли джерела в адміністрації президента з посиланням на дані ФСБ. А на кордонах із Грузією, Казахстаном, Фінляндією та Монголією зберігаються багатокілометрові пробки.

Обстановкою у росії стурбована як Болгарія, так і інші європейські країни.

Так, Фінляндія заявила про намір збудувати паркан на кордоні на випадок, якщо кремль заборонить виїзд із країни та розпочнуться заворушення.

МВС Латвії запропонувало ввести надзвичайний стан у регіонах, що межують з росією. А Литва привела армію у підвищену боєздатність.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло