ПриватБанк відбив спробу Коломойського відсудити будівлю головного офісу у Дніпрі

ПриватБанк відбив спробу Коломойського відсудити будівлю головного офісу у Дніпрі

Верховний Суд задовольнив право власності ПриватБанку на будівлю

ПриватБанк відбив спробу Коломойського відсудити будівлю головного офісу у Дніпрі
Офіс ПриватБанку в Дніпрі

Що сталося. Верховний Суд задовольнив право власності ПриватБанку на будівлю головного офісу в Дніпрі, остаточно відбивши спробу колишніх власників відібрати приміщення.

Джерело. Про це повідомила пресслужба ПриватБанку.

Деталі. Йдеться про будівлю, яка наразі використовується як головний офіс банку у Дніпрі, у якому працює понад 4 тисяч співробітників фінустанови. Вона перейшла у власність банку за три місяці до націоналізації у 2016 році як предмет іпотеки, яку стягнули для погашення боргу пов’язаної з ексвласниками банку компанії.

Коментар. «Це шикарна перемога, але битва продовжується. Ми будемо бити їх в Україні, Англії, США, Ізраїлі та на Кіпрі – доки не змусимо повернути всі мільярди доларів грошей вкладників банку які були тупо вкрадені», – написав незалежний член наглядової ради ПриватБанку Роман Сульжик.

Бекграунд. У ПриватБанку нагадали, що колишні власники розпочали цю судову справу у 2020 році: тоді суд першої інстанції задовольнив позов НВ ТОВ «Океанмаш», чим позбавив банк права власності на офісну будівлю. Суд задовольнив апеляцію ПриватБанку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло