білорусь готується прийняти 20 000 мобілізованих з рф – розвідка

білорусь готується прийняти 20 000 мобілізованих з рф – розвідка

Співвідношення «досвідчених» та «молодих» військових має скласти 1 до 5 в результаті поповнення

білорусь готується прийняти 20 000 мобілізованих з рф – розвідка
Фото: ГУР МО

Що сталося. В білорусі готують місця для розміщення 20 000 мобілізованих із рф, що мають поповнити дислоковані в білорусі підрозділи зс рф.

Джерело. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони.

Деталі. Зазначається, що в результаті поповнення співвідношення «досвідчених» та «молодих» військових має скласти 1 до 5.

«Для розміщення планується використати наявні військові фонди, а також цивільні приміщення і будівлі. Під ці потреби передають склади, ангари та інші приміщення покинутих сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств. Відповідні вказівки було надано зс рб та місцевим радам», – йдеться в повідомленні.

Після збільшення штату підрозділи використовуватимуть російську військову техніку зі складів на території білорусі. Також планується посилення шляхом техніки та озброєння, знятих зі зберігання на території рф. Брак техніки для перевезення особового складу окупаційних військ планується поповнити шляхом мобілізації цивільних вантажних та легкових автомобілів.

Крім того, влада рб дала вказівку правоохоронним органам сприяти представникам зс рф у мобілізації російських громадян, які нещодавно заїхали на територію країни.

Бекграунд. Раніше секретар РНБО України Олексій Данілов заявив, що в разі чергової спроби атаки України росією з території Білорусі, вона отримує таку відповідь, на яку й не очікувала.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло