Майно виробника шин «Росава» зняли з аукціону для зміни початкової ціни лоту

Майно виробника шин «Росава» зняли з аукціону для зміни початкової ціни лоту

Виникли підстави для зміни розміру початкової ціни лота: в той час, як сплинув строк внесення змін до оголошення

Майно виробника шин «Росава» зняли з аукціону для зміни початкової ціни лоту
Фото: завод "Росава"

Що сталося. Аукціон з продажу майна єдиного в Україні виробника шин ПрАТ «Росава» скасовували. 

Джерело. Про це йдеться на сайті Prozorro.Продажі.

Деталі. Зазначається, що ліквідатор Ілля Комлик отримав лист-повідомлення від ТОВ «Преміорі» щодо добровільного виконання рішення суду. До повідомлення був доданий доказ перерахування 150 000 грн на користь «Росави» – право вимоги щодо цих грошових коштів входить у склад лота.

«З об’єктивних та незалежних від ліквідатора причин виникла необхідність у зміні розміру початкової ціни лота», – зазначається на сторінці лота.

Вказується, що підстави для зміни розміру початкової ціни лота виникли в той час, як сплинув строк внесення змін до оголошення.

«З метою належного виконання вимог Кодексу України з процедур банкрутства та недопущення виникнення підстав, за яких результати даного аукціону можуть бути визнані недійсними – даний аукціон скасовано», – поясняють у Prozorro.Продажі.

Бекграунд. Нагадаємо: першопочаткова вартість лоту при проведенні першого аукціону була встановлена на рівні 1,26 млрд грн, крок аукціону – 1%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло