Російський 1xBet намагається відновити через суд свої ліцензії в Україні

Російський 1xBet намагається відновити через суд свої ліцензії в Україні

Розглядати законність рішення про анулювання ліцензії буде Окружний адміністративний суд Києва

Російський 1xBet намагається відновити через суд свої ліцензії в Україні

Що сталося. Після рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей позбавити російського букмекера 1xBet ліцензій на роботу в Україні, ТОВ «Твоя беттингова компанія», що представляє 1xBet в Україні, вирішила оскаржити це рішення в суді.

Джерело. Про це повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на дані у судовому реєстрі.

Деталі. Розглядати законність рішення про анулювання ліцензії російського букмекера буде Окружний адміністративний суд міста Києва.

За даними порталу «Судова влада України», 28 вересня 2022 року вже було визначено суддю, яка розглядатиме позов ТОВ «ТБК» до КРАІЛ, нею стала суддя Оксана Головань.

У своєму позові «ТБК» вимагає визнати рішення КРАІЛ про анулювання ліцензій 1xBet протиправним та скасувати його. Представлятиме 1xBet у суді адвокат із Мукачево Закарпатської області Олексій Гордиченко.

Бекграунд. Нагадаємо: згідно із розслідуванням Delo.ua, букмекерська компанія 1xBet напряму пов'язана із російською 1xСтавка. Обидві компанії належать одним і тим же громадянам рф.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло