Зеленський закликав Швейцарію заблокувати російські активи

Зеленський закликав Швейцарію заблокувати російські активи

Президент наголосив, що в питанні боротьби зі злом «не може бути нейтралітету»

Зеленський закликав Швейцарію заблокувати російські активи
Президент Володимир Зеленський
Фото: president.gov.ua

Що сталося. Президент Володимир Зеленський закликав Швейцарію заблокувати російські активи й наголосив, що в питанні боротьби зі злом не може бути нейтралітету.

Джерело. Про це голова держави сказав під час спілкування з університетською спільнотою та громадськими діячами Швейцарії.

Деталі. «Я дуже хотів би, щоб Швейцарія могла заблокувати російські активи, і ми могли б абсолютно справедливо отримати відшкодування за окупацію українських територій і за ту агресію, яку росія вчинила проти України», – заявив президент.

Володимир Зеленський закликав громадян Швейцарії доносити до Європи правду про події в Україні. «Важливо розповідати, що відбувається, щоб не спадала підтримка України. Для цього люди можуть приїхати в Україну й на власні очі побачити, що тут відбувається», – сказав він.

Президент також запросив швейцарців брати участь у волонтерській підтримці України й долучатися до реалізації Fast Recovery Plan.

«Розпочався освітній період, у нас розбомблено багато шкіл, університетів, і їх треба ремонтувати, треба відновлювати. Тут потрібні ы фінанси, і технічна допомога», – зазначив Зеленський.

Бекграунд. Нагадаємо, що Швейцарія зупинила обмін податковою інформацією з рф.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло